Zabiegi upiększające oprawę oka

Nic tak nie uwodzi, jak piękne spojrzenie… Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów, które dodają uroku oprawie oka.

Kosmetologia Unikatonia SPA

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to sposób na trwały codzienny makijaż bez konieczności jego codziennego wykonywania. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich zajętych kobiet i tych, które zamiast poświęcać czas na wykonanie perfekcyjnej kreski, wolą przeznaczyć go na dodatkową odrobinę snu. Makijaż permanentny w Unikatonia SPA wykonuje profesjonalna linergistka.

Trwałość makijażu permanentnego zależy między innymi od rodzaju cery (skóry przetłuszczające się trudniej nasycić kolorem), wieku klientki (im starsza, tym proces keratynizacji jest bardziej wydłużony i pigment utrzymuje się dłużej), działania promieniowania UV (u osób mniej eksponujących się na słońce makijaż utrzymuje się dłużej), częstotliwości stosowania zabiegów złuszczających.

Na cenę zabiegu składają się dwa spotkania: zabieg właściwy i korekta po około 4 tygodniach.

CENY:
Makijaż permanentny metodą piórkową/600 zł
Makijaż permanentny ombre/600 zł
Makijaż permanentny piórko + shadow/650 zł

Henna brwi – Elleebana

Henna pudrowa z geometrią brwi Elleebana Brow Henna to absoluty hit w naturalnej stylizacji brwi. Efekt zabiegu utrzymuje się do 8 tygodni.
Podczas zabiegu dobieramy idealny odcień, przygotowujemy skórę, wykonujemy prace przygotowujące do zabiegu: geometrię z dokładnym pomiarem i „projektem” brwi. Następnie nakładana jest henna, która odżywia i pobudza brwi do wzrostu, a następnie brwi regulowane są pęsetą.

Jeśli do tej pory nikt nie wykonał zabiegu henny Twoich brwi idealnie, my to zrobimy! Stylizujemy brwi na najwyższym poziomie! Przekonaj się na własnej skórze.

CENA: 70 zł

Henna i regulacja brwi oraz rzęs

Ustalenie pożądanego kształtu brwi i ich regulacja podkreśla urodę oczu i nadaje spojrzeniu głębi. Regulację można wykonać pęsetą lub woskiem. Z kolei użycie henny do podkreślenia barwy brwi lub rzęs pozwala na subtelne i naturalne podkreślenie oprawy oczu.

CENY:
Regulacja brwi: 15 zł/20 min
Henna rzęs lub brwi: 15 zł/15 min
Regulacja brwi z henną: 25 zł/30 min
Regulacja brwi z henną oraz henna rzęs: 35 zł/30 min

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.

CENA:
Metoda 1:1 – 120 zł
Metoda 2:1- 150 zł
Metoda 3:1- 170 zł

Zapraszamy na zabieg do unikatonia spa

ul. Zielonogórska 1
Lubin
© unikatonia concept spa & wellness   |  designed & made with love by hotmilk design studio