• restauracja Unikatonia
    smaki natury

    skosztuj niezwykłych dań
    inspirowanych naturą

Restauracja w Lubinie
pełna naturalnych smaków

Natura połączona ze smakiem to nasz przepis na sukces!
Unikatonia to miejsce, w którym zdrowie jest najważniejsze. Stworzyliśmy je z pasji i miłości do ludzi oraz przyrody. Nasze restauracyjne dania powstają z naturalnych, nieprzetworzonych produktów – bez chemii i konserwantów. Nawet majonez i pikle wykonujemy samodzielnie. Świeżych składników dostarczają nam regularnie lokalni producenci.

Restauracja Unikatonia to niezwykłe miejsce, w którym doświadczysz różnorodności smaków pochodzących z natury. To idealna przestrzeń do spotkań w gronie przyjaciół, rodziny lub współpracowników. Pozytywne nastawienie, przyjazna atmosfera i natura podana na talerzu to filary koncepcji, zgodnie z którą zbudowaliśmy filozofię naszej restauracji.

Jak to robimy,
że nasze dania są tak pyszne?

Najważniejszą wartość stanowi dla nas zdrowie, dlatego w naszych daniach pragniemy dostarczać jak najwięcej witamin oraz potrzebnych wartości odżywczych, posługując się jedynie naturalnymi składnikami.

Z tych prostych i całkowicie naturalnych surowców nasz Szef Kuchni tworzy niezwykle szlachetne kompozycje i smaki. Jednym z największych atutów naszych dań są lokalne produkty przyrządzane na najwyższym poziomie. Karta zmienia się wraz zvporami roku, ponieważ potrawy bazują na sezonowych owocach i warzywach.

Wszystkie dania, koktajle i desery powstają w naszej kuchni od podstaw, nasi kucharze nie używają gotowych półproduktów.

Zapraszamy i życzymy smacznego!
Zespół Unikatonii

Rezerwacje okolicznościowe

Dla najbliższych
Ważne wydarzenia wymagają unikalnej oprawy, która je podkreśli. Jeśli szukasz miejsca na spędzenie czasu z rodziną lub na świętowanie ważnego wydarzenia czy po prostu na niedzielny obiad w gronie najbliższych – to miejsce jest idealne dla Ciebie! Przyjacielska obsługa, piękne wnętrza, pyszne, a zarazem zdrowe jedzenie przyrządzone przez najlepszych kucharzy oraz zapach natury sprawią, że ten czas będzie wyjątkowy.
Dla firm
Jeżeli szukasz niekonwencjonalnego miejsca, w którym można urządzić śniadanie biznesowe, lunch, bankiet lub spotkanie integracyjne to restauracja „Unikatonia” będzie doskonałym wyborem. Proponujemy organizację firmowych spotkań bogatych w najciekawsze smaki naszej kuchni, w otoczeniu natury oraz z dala od miejskiego biegu.
Manager Restauracji Unikatonia
Krzysztof Kostrzewski – tel.: +48 782 203 042
Restauracja Unikatonia

Oferta cateringowa.
Obsługa imprez Lubin i okolice

Restauracja Unikatonia Smaki Natury zapewnia także catering na zamówienie. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez okolicznościowych oraz przyjęć firmowych.

Z przyjemnością pomożemy zorganizować:
wesela
komunie
chrzciny
urodziny
jubileusze
stypy
grille
imprezy plenerowe
bankiety
spotkania plenerowe
przyjęcia firmoweSkontaktuj się z nami i ułóż menu, jakiego potrzebujesz!
Restauracja Unikatonia
Przykładowe dania
z naszego menu
ul. Zielonogórska 1
Lubin