Peelingi i okłady w Unikatonia SPA

Zapraszamy serdecznie do zrelaksowania się z nami podczas wyjątkowych masaży ciała. Wybierz się z nami w podróż do świata niezwykłych doznań – na końcu tej podróży czeka na Ciebie uczucie niezwykłego odprężenia i ukojenia zmysłów.

Peelingi

Zadaniem peelingu jest złuszczenie obumarłych komórek naskórka, poprawa kolorytu skóry oraz mikrocyrkulacji w skórze, a także zwiększenie absorpcji wchłaniania substancji aktywnych. Pielęgnacja przeprowadzana jest na łóżku Minerva, przeznaczonym do zabiegów peelingujących na ciało. Połączenie takich funkcjonalności jak sauna parowa, elementy aromaterapeutyczne oraz koloroterapeutyczne, a także prysznic ręczny i Vichy, zapewnia wysoki poziom wykonywanego zabiegu i dostarcza wielu wrażeń. Wykorzystywane do zabiegu peelingi są bogate w witaminy, masło Shea oraz oleje roślinne. Pozostawiają skórę jedwabiście gładką. Do wyboru mamy pełen wachlarz nut zapachowych, które dobieramy do potrzeb skóry klienta. Posiadamy zabiegi o działaniu nawilżającym, ujędrniającym, wygładzającym, dodającym skórze blasku.
– kawowy peeling cukrowy
– peeling cukrowy z mlekiem
– peeling dla mężczyzn Habibi z geranium
– peeling solny

Okłady na ciało

W trakcie zabiegu na całe ciało nakładana jest indywidualnie wybrana maska, poprawiająca nawilżenie, odżywiająca skórę, a także pobudzająca ją do regeneracji. Intensywny aromat okładu na długo pozostaje na skórze przypominając o przyjemnych chwilach pielęgnacji. Do zabiegów wykorzystujemy maski na bazie specjalnie dobranych kosmetyków.

Rytuał wykonywany jest w łóżku wodnym Soft Pack. Innowacyjna koncepcja łózka Soft pack polega unoszeniu się ciała na powierzchni ciepłej wody poprzez otulające, elastyczne powłoki materaca, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. W połączeniu z ciepłymi preparatami typu glinki lub masła, zabieg sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni oraz otwarciu porów skóry w celu wysoce efektywnej penetracji składników aktywnych. Dopełnieniem całkowitego relaksu jest zaawansowany system muzyczny Soft Music, który przetwarzając muzykę w zauważalne i jednocześnie odczuwalne wibracje, pomaga osiągnąć balans, zwiększa poziom relaksacji i wspomaga redukcję stresu. Do wyboru:
– okład czekoladowy
– pomarańcza z chilli
– okład dla mężczyzn Habibi z geranium
– okład z koziego mleka
– okład kawowy

Relaks Unikatonia SPA

Zapraszamy na zabieg do unikatonia spa

ul. Zielonogórska 1
Lubin
© unikatonia concept spa & wellness   |  designed & made with love by hotmilk design studio