UNILIFT autorski program liftujący skórę twarzy

Masaż twarzy należy do technik najdłużej stosowanych w kosmetyce twarzy w celu zapobiegania starzenia się skóry. Liftingujący masaż twarzy to inaczej masaż anti-age, którego technika opera się na stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze. Podczas masażu wykonywane są ruchy o zwiększonym ucisku i tempie ze względu na cel jaki mamy osiągnąć, czyli napięcie i remodeling. Niwelowane są zmarszczki okolicy oczu, czoła, fałdu nosowo-wargowego oraz zmarszczki w obrębie ust (marionetki i zmarszczki palacza).

Szczególną uwagę skupia również partia owalu twarzy, na którą staramy się zadziałać przeciwgrawitacyjnie, unosząc podbródek i policzki ku górze. Zabieg dodatkowo pracuje nad poprawą tonusu mięśni twarzy, co zapewnia zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Głównym celem masażu jest lifting kosmetyczny twarzy, który dla utrzymania efektu powinien być wykonywany raz lub dwa razy w tygodniu.

CENA: 230 zł
Kosmetologia w Unikatonia SPA

Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu

Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu opiera się na połączeniu kilku technik masażu: masażu punktowego, energetycznego i refleksologii. Relaksacyjny masaż twarzy przyczynia się nie tylko do pełnego relaksu, wyciszenia przy nastrojowej muzyce i okalającego nasze ciało oraz zmysły zapachu płonącej świecy aromaterapeutycznej, ale również działa odświeżająco, detoksykująco, poprawia mikrokrążenie skóry. To przyczynia się również do poprawy jej kolorytu. Dodatkowo masaż stymuluje skórę do odbudowy oraz pozytywnie wpływa na mięśnie twarzy. Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu obejmuje również kark, obręcz barową oraz przedramiona i głowę. Rozlużnia miejsca, gdzie gromadzi się napięcie i stres dnia codziennego.

CENA: 70 zł
Kosmetologia w Unikatonia SPA

Tajski masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi

Tajski masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi opiera się na podstawowych technikach masażu. Podczas masażu zwracamy szczególną uwagę na anatomię mięśni twarzy, dlatego też jest wspaniale napina oraz odpręża skórę. Charakterystyczne dla tego masażu jest punktowe, mocne i szybkie dociskanie stemplem ziołowym miejsc najbardziej newralgicznych i refleksologicznych. Do masażu wykorzystywane są bawełniane sakiewki przygotowane specjalnie do danego typu skóry i wypełnione ziołami, owocami i przyprawami o właściwościach leczniczych. Stemple ziołowe są do zabiegu rozgrzewane w celu aktywowania ziół oraz dla zwiększenia efektu terapeutycznego i relaksacyjnego. Gdy sakiewki oddają ciepło skórze, masaz staje się bardziej intensywny.

CENA: 130 zł
Kosmetologia w Unikatonia SPA

Azjatycki masaż pędzelkowy

Azjatycki masaż pędzelkowy twarzy, szyi i dekoltu to masaż medycyny wschodniej, którego głównym elementem jest wykorzystanie pędzelków wachlarzowych o delikatnym, naturalnym włosie. Do zabiegu wykorzystywany jest bambusowy krem o właściwościach mocno odżywczych. W czasie masażu pędzelkowego odczuwany jest relaks i głębokie wyciszenie przy terapeutycznej muzyce głosów natury. Masaż pędzelkowy stosowany jest przy wszystkich typach skóry, ale przede wszystkim polecamy go dla skóry poszarzałej, zmęczonej, zestresowanej. Już od dawna czerpiemy wiedzę z medycyny dalekiego wschodu, a z urody Azjatek czerpią inspirację kobiety z całego świata.

CENA: 110 zł

Zapraszamy na zabieg do unikatonia spa

ul. Zielonogórska 1
Lubin
© unikatonia concept spa & wellness   |  designed & made with love by hotmilk design studio