Jagoda Szydłowska

Trener Personalny, Instruktor Fitness, osoba pełna pasji, chętna do dzielenia się pozytywną energią z innymi. Uwielbia pracę z podopiecznymi, swoją wiedzę wykorzystuje pomagając im w osiąganiu zamierzonych celów. Na swoim koncie ma wiele ukończonych kursów i szkoleń m.in. kurs Trenera Personalnego w  Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, kurs Trenera Fitness w Krakowie, instruktora Aqua Aerobiku, kurs ze zdrowego żywienia i suplementacji. Jagoda to licencjonowany instruktor Les Mills, nowatorskiego połączenia ćwiczeń oraz energetyzującej muzyki. To także instruktor  Pump, Cycling, Zdrowy Kręgosłup. Jej zajęcia z pewnością nie będą należały  do nudnych.

Adrian Warzocha

Certyfikowany Trener Personalny. Sport i prozdrowotny styl życia był u niego od zawsze. Adrian trenował wyczynowo lekkoatletykę, biegi średnie i w tej dyscyplinie zdobył wielokrotny tytuł mistrza Dolnego Śląska oraz 5 miejsce w Mistrzostwach Polski.  Nabyte doświadczenia przeniósł  na grunt  trenerski w sportach siłowych. W pracy najważniejsze jest dla niego samodoskonalenie, ukończył kursy dietetyki sportowej, suplementacji. To uczestnik kursów z udziałem gum oporowych, treningu siłowego, funkcjonalnego. Nabyta wiedza pozwala zapewnić  jego podopiecznym najwyższą jakość i efektywność treningów personalnych. To także dyplomowany masażysta co wykorzystuje w pracy trenera.

Arkadiusz Jankowski

Doświadczenie ze sportem rozpoczął bardzo dawno temu bo w latach 80-tych. Przez ten czas, poprzez praktykowanie różnych form ruchu, zafascynowany ciałem ludzkim zdobywał wiedzę, która uchroniła go przed kontuzjami a z wiekiem pozwoliła wypracować swój unikatowy system pracy z ciałem dla bycia zdrowym, silnym, wolnym i sprawnym w każdym wieku. Na bazie Pilatesu, Yogi, akrobatyki i rehabilitacji tworzy autorskie programy ćwiczeń do pracy nad kręgosłupem oraz regeneracją stawów dostosowane do potrzeb zajęć grupowych i indywidualnych ukierunkowując je na “Medical Fitness”. Uhonorowaniem jego ścieżki rozwoju sportowego było zaproszenie do wystąpienia i poprowadzenia wykładu w 2014 roku na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej   Wellness – Fitness i Rekreacja organizowanej przez Katedrę Rekreacji AWF we Wrocławiu, Instytut Turystyki Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz katedrę Usług Rekreacyjnych Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu.

Teresa (Tola) Jesionkowska

Certyfikowany trener personalny oraz dyplomowany instruktor fitness. Wulkanem pozytywnej energii i istna torpeda życiowa. Sportem interesuje się od dziecka, od szkoły podstawowej zawodowo uprawiała lekkoatletykę. Biegając 400 metrów przez płotki w klubie SOKÓŁ Lubin. Miłość do siłowni zaczęła się u niej kiedy zostałam mamą i musiała zrobić szybki trening z dużym obciążeniem. Teraz każdego dnia żyje zdrowo i sportowo, czas pandemii wykorzystała na dodatkową edukację sportową i rozwój osobisty. Doskonale czuje się w prowadzeniu zajęć na stepie, ze skakanką lub obciążeniem własnego ciała.

Hanna Mąkosa

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ze sportową pasją i zacięciem od najmłodszych lat. Fitnessem profesjonalnie zajęła się w czasie studiów, po ukończeniu Kursu Instruktora Fitness w Polskiej Akademii Sportu w Poznaniu. Od lat aktywnie uprawia sporty zimowe oraz wodne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy, między innymi: Zdrowe Plecy, Fit Ball, Step Instructor, Trening Funkcjonalny. Dodatkowo uczestniczy w licznych konwencjach fitness i warsztatach, skąd czerpie profesjonalną wiedzę i inspiracje. Fitness to pasja i sposób na utrzymanie dobrej kondycji i wzmocnienie sylwetki. Zajęcia prowadzi z zaangażowaniem i zaraża uśmiechem wszystkich uczestników. Najważniejsze jest dla niej to, aby po jej zajęciach ludzie wyszli uśmiechnięci z poczuciem dobrze wykonanego treningu.

Katarzyna Pacholska

Pasjonatka sportowego trybu życia. Od 2018 r licencjonowany Instruktor Fitness o specjalności Total Body Conditioning level  1 i 2, Instruktor Step level 1 i 2, Instruktor Choreografii Fitness, Instruktor Stretching, Instruktor wzmacniania ze sprzętem sportowym, Spinning oraz Instruktor zajęć z trampolinami.

Marcin Lorek

Absolwent AWF we Wrocławiu, trener specjalizujący się w budowaniu formy, pomocy w poprawie jakości zdrowia i osiąganiu najlepszych wyników w sporcie. Ze sportem związany od dawna, przez 6 lat trenował piłkę nożną, jednakże to sporty siłowe, prowadzenie zdrowego stylu życia stały się jego pasją.

Joanna Rakowska

Pasjonatka sportu od dziecka, obecnie trener personalny i trener fitness. Uwielbia wszelkie formy aktywności fizycznej, które pomagają utrzymać zdrowe ciało na długie lata. Odbyła wiele szkoleń, kursów, by w bezpieczny i skuteczny  sposób prowadzić treningi swoich podopiecznych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, crossfit, treningu z akcesoriami fitness, jak i masą własnego ciała. Zawsze stawia na różnorodną formę aktywności fizycznej.

Angelika Kruszyńska

Ukończyła dietetykę na Akademii Dietetyki w Poznaniu i kurs trenera personalnego w A4Academy w Krakowie. Cały czas uzupełnia swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach z zakresu dietetyki i sportu. Prowadzi konsultacje żywieniowe oraz treningi personalne i grupowe. Jest ultramaratończykiem i miłośnikiem życia pełnego wyzwań. Ze sztukami walki  związana od 13 lat, z kickboxingiem od 9, dla niej to nie tylko sport, ale umiejętność doskonalenia i ciała i ducha. Zajęcia, które prowadzi FitBoxingu kształtują sylwetkę, wzmacniają kondycję, wytrzymałość i pomagają pozbyć się negatywnych emocji na worku bokserskim. Na zajęciach uczy podstaw technicznych w kickboxingu, uderzeń i kopnięć na worku bokserskim. To trening idealny, aby wyżyć się po całym dniu, odstresować i wyjść z sali z uśmiechem.

Agnieszka Cidyło

Certyfikowany Instruktor Fitness i Trener Personalny, wiedzę zdobywała w Akademii Fitness Planet we Wrocławiu, gdzie ukończyła kursy o różnych specjalizacjach. Uczestniczka wielu warsztatów, webinarów, wydarzeń sportowych i dietetycznych. Prowadząc zajęcia fitness i treningi personalne zaszczepia u podopiecznych miłość do aktywnego i zdrowego trybu życia. zajmuje się powrotem do formy, rozpoczęciem aktywności fizycznej oraz uzyskaniem wymarzonej sylwetki. Ma wiele sukcesów pod tym kątem, co przedstawia na swoich social mediach.

Natalia Norko – Piara Ravi

Dla Piary joga jest ścieżką osiągania harmonii. Praktyka ta jest od lat jej wielką pasją, którą z radością dzieli się z innymi, prowadząc warsztaty stacjonarne, wyjazdowe oraz zajęcia regularne w Polsce i za granicą. Na podstawie badań terenowych w 2012 r. Piara Ravi napisała pracę magisterską z etnologii na temat: „Czym jest joga dla człowieka Zachodu”. Ukończyła kurs instruktorski z klasycznej hatha jogi w Indiach, roczny kurs nauczycielski I stopnia z Kundalini Jogi według Yogi Bhajana w Irlandii oraz II stopnia z modułu “Autentyczne Relacje”. Jej drugą pasją jest muzyka. Pobierała nauki z klasycznej muzyki indyjskiej w Amritsar w Indiach, odbyła kurs muzykoterapii organicznej z użyciem gonga Art Synthony we Wrocławiu oraz z masażu misami według metody Peter’a Hess’a. Organizuje pierwszy w Polsce trening nauczycielski z Jogi Tańca- Shakti Dance, metody stworzonej przez Sarę Avtar. Natalia gra koncert relaksacyjne, udziela masaży misami oraz śpiewa i komponuje w projektach: Mantra Medicine i Shamanika. Fascynują ją uzdrawiające moce jogi i dźwięku.

ul. Zielonogórska 1
Lubin