Diamond Clean – zabieg oczyszczająco-rozświetlający z mikrodermabrazją diamentową

Zabieg oczyszczająco-rozświetlający Diamond Clean z mikrodermabrazją diamentową ma szerokie spektrum działania, choć głównym elementem jest mikrodermabrazja diamentowa. Mikrodermabrazja diamentowa to kontrolowane złuszczanie (ścieranie) naskórka warstwy rogowej. Dzięki pozbyciu się obumarłych komórek skóry, pozbywamy się również zanieczyszczeń i zaskórników.

Głównym celem przy terapii rozświetlającej i poprawiającej koloryt jest dodatkowo pozbycie się widocznych przebarwień. W tym celu kosmetolog dobiera odpowiedni preparat na bazie ampułki, który w swoim składzie oprócz rozświetlającego kwasu askorbinowego posiada również arbutynę. Jest to składnik aktywny wyrównujący pracę melanocytów, a tym samym równomierne rozłożenie barwinka w skórze (melaniny). W końcowym etapie zabiegu doświadczyć można głębokiego relaksu przez wyciszająco rozświetlającą maskę algową.

Po zabiegu nie należy opalać skóry przez minimum 3 tygodnie, nie wolno korzystać z saun, basenów, siłowni oraz należy stosować filtr SPV 50.

Zapraszamy na zabieg do unikatonia spa

ul. Zielonogórska 1
Lubin
© unikatonia concept spa & wellness   |  designed & made with love by hotmilk design studio