Bandaże Arosha – modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu

Przy użyciu Bandaży Arosha można nie tylko wymodelować sylwetkę, ale także redukować cellulit. W zabiegach Arosha wykorzystujemy bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Zalecane są one do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry. Różnica w stanie skóry widoczna jest już po pierwszym zabiegu, jednak spektakularne efekty uzyskiwane są po wykonaniu serii zabiegów.

AROSHA LIPOFIT KIT to rewelacyjne efekty już po pierwszym zabiegu, utrata od&nbpsp;2 do nawet 4-5&nbpsp;cm w&nbpsp;obwodach. Zabieg Lipofit Kit to zabieg na brzuch – intensywna redukcja tkanki tłuszczowej.

AROSHA AQUA DRAIN to zabieg przeznaczony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja składników, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekty utraty do 3 cm nawet po pierwszym zabiegu.

CEL TERM na cellulit grudkowy. Zabieg stymuluje metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny. Efektem jest wyraźne wyszczuplenie, spalenie tłuszczu i poprawa elastyczności skóry.

Kosmetologia Unikatonia SPA

Zapraszamy na zabieg do unikatonia spa

ul. Zielonogórska 1
Lubin
© unikatonia concept spa & wellness   |  designed & made with love by hotmilk design studio